Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

СИСТЕМИ НЕЛІНІЙНИХ РІВНЯНЬ

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2007
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Комп’ютерні методи дослідження систем керування
Група:
КС-23

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет “Львівська політехніка” Звіт до лабораторної роботи № 4 з курсу “Комп’ютерні методи дослідження систем керування” СИСТЕМИ НЕЛІНІЙНИХ РІВНЯНЬ. МЕТОД НЬЮТОНА ТА -АЛГОРИТМ Львів 2007 Мета роботи: ознайомитися з найпоширенішим ітераційним методом розв’язування систем нелінійних рівнянь – методом Ньютона та екстраполяційним методом – -алгоритмом. Короткі теоретичні відомості Загальний алгоритм екстраполяційного методу -алгоритму Опис алгоритму На початку алгоритму задаємо значення цілих чисел  (розмірність системи рівнянь),  (можемо прийняти ),  (розмір  послідовності ),  (кількість початкових ітерацій). Задаємо початкове наближення , для , та відносну похибку  у відсотках. Встановлюємо нулі у -матриці для випадку, коли . Виконуємо  початкових ітерацій. Встановлюємо початкові значення для  послідовності. Генеруємо  послідовність. На етапі генерування послідовності здійснюємо перевірку збіжності методу. Використана змінна  є логічного типу, відповідно, і операції, що проводяться з нею є логічними. Оператор  – виконує логічну операцію «або». На етапі екстраполювання обчислюємо інверсний вектор за допомогою процедури обертання Самельсона та шукаємо границю  послідовності, яка відповідає елементу матриці . Присвоюємо знайдену границю вектору невідомих. Перевіряємо умову завершення ітераційного процесу. Якщо вона не виконується, то процес уточнення повторюємо (п.4). Для перевірки вірності роботи алгоритму підставляємо наші знайдені значення  в систему рівнянь . Значення функцій , для , мають бути близькими нулю, у залежності від вибраного значення . Завдання,варіант №6:-алгоритм  поч. наближення  Блок–схема алгоритму Остаточна версія програми
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини